B43231A2108M
CAP ALUM 1000UF 20% 200V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231A2108M
B43231A2108M Hakkında
EPCOS B43231A2108M, 1000 µF kapasitansına ve 200 V nominal voltajına sahip radial snap-in tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 85°C arasında çalışabilir ve 85°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Yüksek frekans ripple akımı 5.053 A @ 20 kHz ve düşük frekans ripple akımı 3.26 A @ 120 Hz'dir. Through-hole montajı ile PCB'lere kolaylıkla entegre edilen bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreler, ses yükseltici devreleri ve genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 5.053 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 3.26 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V