B43231A187M
CAP ALUM 180UF 20% 315V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231A187M
B43231A187M Hakkında
B43231A187M, EPCOS (TDK) üretimi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 180 µF kapasitanslı bu bileşen 315V nominal voltaj için tasarlanmıştır. Radial, snap-in montaj tipi ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak için uygundur. -25°C ile +85°C arasında çalışan kondansatör, 85°C'de 2000 saat yaşam süresi garantisine sahiptir. 120 Hz'de 1.11A ripple akım kapasitesine ve ±20% toleransa sahiptir. Through-hole montaj tipi nedeniyle geleneksel PCB tasarımlarında kolay entegrasyon sağlar. Endüstriyel enerji kaynakları, güç elektronikleri ve genel filtrele uygulamalarında yaygın olarak tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 180 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -25°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 1.11 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 315 V