B43231A1687M
CAP ALUM 680UF 20% 160V SNAP
Seri / Aile Numarası
B43231A1687M
B43231A1687M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B43231A1687M, 680 µF kapasitansı ve 160 V nominal voltajı ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial snap-in kasa tipinde bu kondansatör, genel amaçlı uygulamalar için uygundur. ±20% tolerans ve 85°C'de 2000 saatlik ömür ile belirtilmiştir. Cihaz -40°C ile 85°C arasında çalışabilen geniş sıcaklık aralığında kullanılabilir. 20 kHz'de 3.518 A ve 120 Hz'de 2.27 A ripple akım kapasitesine sahiptir. Endüstriyel kontrol sistemleri, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 85°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 85°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.518 A @ 20 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 2.27 A @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V