B43088F2336M
CAP ALUM 33UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43088F2336M
B43088F2336M Hakkında
EPCOS B43088F2336M, 33 µF kapasitanslı 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can paketinde üretilen bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 105°C sıcaklıkta 20000 saatlik çalışma ömrüne sahiptir. 100 kHz frekansında 660 mA ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, ses ekipmanları ve endüstriyel kontrol devreleri gibi uygulamalarda kullanılabilir. ±20% tolerans ve through-hole montaj türüne sahiptir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 20000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 660 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V