B43086A4685M
CAP ALUM 6.8UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43086A4685M
B43086A4685M Hakkında
EPCOS B43086A4685M, 6.8 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal gerilime sahip bu bileşen, ±20% tolerans ile üretilmektedir. Through Hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenebilir. 100 kHz'de 176 mA ripple akım kapasitesine sahip olup, 105°C sıcaklıkta 10.000 saat yaşam süresi garantisi verilmektedir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtre devreleri ve stabilizasyon uygulamalarında kullanılır. Ürün artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 6.8 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 176 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V