B43086A4476M
CAP ALUM 47UF 20% 350V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43086A4476M
B43086A4476M Hakkında
EPCOS B43086A4476M, 47 µF kapasitansına sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Through hole montajına uygun olan bu komponentin ±20% tolerans ve 10000 saat ömür değeri 105°C'de garantilidir. 100 kHz'de 520 mA ripple current kapasitesiyle güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve analog uygulamalarda tercih edilir. Radial, can paket tipinde sunulan komponent polarizedir ve elektrik tasarımlarında stabilizasyon, depolama ve coupling uygulamalarında yer alır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 520 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V