B43086A2107M
CAP ALUM 100UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43086A2107M
B43086A2107M Hakkında
EPCOS B43086A2107M, 100µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through hole montaj tipine uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. 105°C sıcaklıkta 10000 saat ömür garantisi ile güvenilir çalışma sağlar. ±20% tolerans değerine sahip ve 880mA ripple current kapasitesine (100kHz'de) sahiptir. Zamanlaştırma, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 880 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V