B43082F2105M
CAP ALUM 1UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43082F2105M
B43082F2105M Hakkında
EPCOS B43082F2105M, 1 µF kapasiteli 250V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial, can tipi kasa tasarımıyla Through Hole montajı için uygun olan bu bileşen, ±20% tolerans aralığında üretilmiştir. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunar. Polar yapısı nedeniyle doğru kutuplandırma gerektirir. 100 kHz'de 18 mA ripple current kapasitesi ile güç kaynakları, ses amplifikatörleri, filtre devreleri ve genel amaçlı uygulamalarda kullanılmaya uygundur. Cihaz artık üretilmemektedir (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 18 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V