B43044A5475M
CAP ALUM 4.7UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43044A5475M
B43044A5475M Hakkında
B43044A5475M, EPCOS tarafından üretilen radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 4.7 µF kapasitans değeri ve 450V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. ±20% toleransı ile birlikte, bu kondansatör endüstriyel ve tüketici elektronik cihazlarında güç kaynakları, filtreleme ve dalga düzeltme uygulamalarında kullanılır. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömrü ve 3.6 Ohm empedansı ile çalışmakta, 100 kHz frekansında 200 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir.
Applications General Purpose
Capacitance 4.7 µF
Impedance 3.6 Ohms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V