B43044A2686M
CAP ALUM 68UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43044A2686M
B43044A2686M Hakkında
B43044A2686M, EPCOS tarafından üretilen 68 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipi ve Can paket formatına sahip bu bileşen, through-hole PCB'lere monte edilir. 105°C'de 5000 saatlik çalışma ömrü ve ±20% tolerans ile belirtilmiştir. 100 kHz'de 950 mA ripple akım kapasitesi ve 630 mOhms impedans değerine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılan bu kondansatör şu anda obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 68 µF
Impedance 630 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 950 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V