B43044A2476M
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43044A2476M
B43044A2476M Hakkında
B43044A2476M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 47 µF kapasitansı ve 200V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipine uygun olup, genel amaçlı uygulamalarda kullanılan bu polar kondansatör ±20% tolerans ile sağlanmaktadır. 105°C'de 5000 saat ömür garantisi sunan komponentin 910 mOhms impedansı ve 100 kHz'de 780 mA ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve analog uygulamalarında yaygın olarak tercih edilmektedir. Not: Bu ürün obsolete statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Impedance 910 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 780 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V