B43044A2336M
CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43044A2336M
B43044A2336M Hakkında
EPCOS B43044A2336M, 33 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile tasarlanmış olup, ±20% tolerans sınırında üretilmiştir. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak yerleştirilir. 105°C sıcaklıkta 5000 saat ömür süresi garantisinden, 910 mOhms impedans değerinden ve 100 kHz frekansda 590 mA ripple current kapasitesinden yararlanır. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses devreleri ve filtre uygulamalarında kullanılan bu kondansatör, Part Status olarak Obsolete kategorisindedir.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Impedance 910 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 590 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V