B43044A1337M
CAP ALUM 330UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43044A1337M
B43044A1337M Hakkında
EPCOS B43044A1337M, 330 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. ±20% tolerans ve 105°C'de 5000 saat ömür süresi özelliklerini taşır. 100 kHz'de 1.7 A ripple akımı kapasitesiyle power supply, audio ve motor kontrol devrelerinde tercih edilmektedir. Through-hole montajı için radial kutu pakete sahiptir. Notunuz: Bu ürün üretimi sonlandırılmış durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 330 µF
Impedance 220 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.7 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V