B43041F2335M
CAP ALUM 3.3UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041F2335M
B43041F2335M Hakkında
EPCOS B43041F2335M, 3.3 µF kapasitansa sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu radial kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. ±20% tolerans ile 2000 saatlik ömrü 105°C'de garantilidir. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir. Through Hole montajı için uygundur. 100 kHz'de 32 mA ve 120 Hz'de 12.8 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında tercih edilen bir bileşendir.
Applications General Purpose
Capacitance 3.3 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 32 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 12.8 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V