B43041F2157M
CAP ALUM 150UF 20% 250V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041F2157M
B43041F2157M Hakkında
EPCOS B43041F2157M, 150 µF kapasitansına sahip radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 250V rated voltage ile genel amaçlı elektronik uygulamalarda kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saat ömür (105°C'de) özellikleri ile güvenilir depolama ve güç kaynağı filtreleme uygulamalarında tercih edilir. 120 Hz'de 434 mA ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklık aralığına sahiptir. Through hole radial can paketinde sunulan bu kondansatör artık üretilmemektedir (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 434 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 250 V