B43041B9336M
CAP ALUM 33UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041B9336M
B43041B9336M Hakkında
EPCOS B43041B9336M, 33 µF kapasitansı ve 400 V nominal voltajı ile tasarlanmış radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through Hole montaj tipine sahip olan bu polarize kondansatör, genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere üretilmiştir. ±20% tolerans değerine ve 2000 saat ömrüne (105°C'de) sahiptir. 280 mA yüksek frekans (100 kHz) ve 140 mA düşük frekans (120 Hz) riple akım kapasitesi bulunmaktadır. -40°C ile 105°C arasında güvenli çalışma aralığına sahip olan komponentin Part Status değeri Obsolete olup, eski tasarımlarda yer almaktadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 280 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 140 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V