B43041B9106M
CAP ALUM 10UF 20% 400V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041B9106M
B43041B9106M Hakkında
EPCOS B43041B9106M, 10 µF kapasitanslı, 400 V rated voltage ile çalışan alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj türü ile through-hole uygulamalarına uygundur. ±20% tolerans değerine sahip olup, genel amaçlı elektronik devreler, güç kaynakları ve filtreleme uygulamalarında kullanılır. -40°C ile +105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saat ömür garantisine sahiptir. Düşük frekansta 52 mA (120 Hz) ve yüksek frekansta 104 mA (100 kHz) ripple current kapasitesi vardır. Bileşen şu anda üretim dışı (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 104 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 52 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 400 V