B43041B1107M
CAP ALUM 100UF 20% 160V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041B1107M
B43041B1107M Hakkında
EPCOS B43041B1107M, 100 µF kapasitansına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160 V rated voltaj ile güç kaynakları, filtreleme ve depolama uygulamalarında kullanılan genel amaçlı bir bileşendir. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına ve 105°C'de 2000 saat ömür garantisine sahiptir. ±20% tolerans, 370 mA @ 100 kHz ve 259 mA @ 120 Hz ripple akım değerleriyle, analog ve güç elektroniği devrelerinde filtre kondansatörü olarak uygulanabilir. Radial, can tipi kasa ile through-hole PCB montajına uyumludur.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 370 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 259 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V