B43041A5826M
CAP ALUM 82UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041A5826M
B43041A5826M Hakkında
EPCOS B43041A5826M, 82 µF kapasitansı ve 450V rated voltage'ına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt yerleştirilmek üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans değerine sahip olan bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışır ve 105°C'de 2000 saat ömürlü kullanım ömrüne sahiptir. 100 kHz'de 550 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde yaygın olarak kullanılır. Cihazın part status'u obsolete'dir.
Applications General Purpose
Capacitance 82 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 550 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V