B43041A5106M
CAP ALUM 10UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041A5106M
B43041A5106M Hakkında
EPCOS B43041A5106M, radial montaj tipi alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10 µF kapasitans değeri ve 450V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile üretilen bu bileşen, -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında güvenilir performans sağlar. 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür özelliğine sahiptir. Yüksek frekansta (100 kHz) 125 mA ve düşük frekansta (120 Hz) 62.5 mA ripple akımı kapasitesine sahiptir. Delinmiş devre kartı (PCB) uygulamalarında genel amaçlı güç kaynağı filtreleme ve enerji depolama uygulamalarında kullanılır. Not: Bu ürün hayat döngüsünü tamamlamış (obsolete) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 10 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 125 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 62.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V