B43041A5105M
CAP ALUM 1UF 20% 450V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041A5105M
B43041A5105M Hakkında
EPCOS B43041A5105M, 1 µF kapasitansı ve 450V rated voltajına sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (105°C'de) özelliğine sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışır. 100 kHz'de 23 mA ve 120 Hz'de 9.2 mA ripple current kapasitesi vardır. Genel amaçlı uygulamalarda güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve endüstriyel elektronik devrelerde kullanılan bir kondansatördür. Through-hole montaj tipiyle PCB'ye doğrudan lehimlenir. Bu ürün obsolete (üretimi sona ermiş) statüsündedir.
Applications General Purpose
Capacitance 1 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 23 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 9.2 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 450 V