B43041A4336M
CAP ALUM 33UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041A4336M
B43041A4336M Hakkında
B43041A4336M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 33 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial, silindirik kasa tipinde Through Hole montajı için uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C sıcaklıkta 2000 saatlik ömür süresi sağlar. ±20% tolerans aralığında kullanılabilen kondansatör, 220 mA @ 100 kHz yüksek frekanslı ripple akımı ve 110 mA @ 120 Hz düşük frekanslı ripple akımı kapasitesine sahiptir. Ürün obsolete (kullanımdan kaldırılmış) durumdadır.
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 220 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 110 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V