B43041A4226M
CAP ALUM 22UF 20% 350V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041A4226M
B43041A4226M Hakkında
B43041A4226M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 22 µF kapasitansıyla radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 350 V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. -40°C ile 105°C arasında çalışabilen bu kondansatör, 105°C'de 2000 saat ömür garantisi vermektedir. ±20% tolerans ile üretilmiş olan bileşen, düşük ve yüksek frekans ripple akımını destekler (120 Hz'de 82.5 mA, 100 kHz'de 165 mA). Radial, silindirik kasa tipi paketlemeye sahiptir ve through-hole montajı için uyumludur. Güncel üretimde bulunmayan bu bileşen, eski tasarımlar veya yedek parça gereksinimleri için referans olarak kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 22 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 165 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 82.5 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 350 V