B43041A2476M
CAP ALUM 47UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041A2476M
B43041A2476M Hakkında
B43041A2476M, EPCOS tarafından üretilen radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 47 µF kapasitans değeri ve 200V rated voltajı ile genel amaçlı elektronik uygulamalarında kullanılır. ±20% tolerans ve 2000 saatlik ömür (105°C'de) sağlar. -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahip olup, 100 kHz'de 240 mA ripple akım kapasitesine ve 120 Hz'de 120 mA ripple akım kapasitesine sahiptir. Through-hole montajı sayesinde geleneksel PCB tasarımlarında kullanıma uygundur. Şu anda üretim dışıdır (obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 240 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 120 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V