B43041A2336M
CAP ALUM 33UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041A2336M
B43041A2336M Hakkında
EPCOS B43041A2336M, 33 µF kapasitansı ve 200V rated voltage ile radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole tipi kasa tasarımı, genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. -40°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 2000 saatlik ömür garantisi sunmaktadır. ±20% tolerans aralığında 182 mA (100 kHz) ve 91 mA (120 Hz) ripple current kapasitelerine sahiptir. Bu kondansatör, ses amplifikatörleri, güç kaynakları, motor kontrol devreleri ve endüstriyel elektronik uygulamalarında yaygın olarak tercih edilir. Ürün, EPCOS (TDK) tarafından üretilmektedir ancak üretimi sonlandırılmıştır (Obsolete).
Applications General Purpose
Capacitance 33 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 182 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 91 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V