B43041A2157M
CAP ALUM 150UF 20% 200V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B43041A2157M
B43041A2157M Hakkında
EPCOS B43041A2157M, 150 µF kapasitansa sahip radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 200V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ve -40°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 2000 saat ömür garantisi sunar. Through-hole montaj tipine sahip bu kondansatör, 120 Hz'de 434 mA ripple current kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve genel sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir. Polar yapısı nedeni ile doğru polarite ile bağlanması gerekir.
Applications General Purpose
Capacitance 150 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ Low Frequency 434 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 200 V