B43041A1476M
CAP ALUM 47UF 20% 160V RADIAL
Üretici
EPCOS (TDK)
Paket/Kılıf
Radial
Seri / Aile Numarası
B43041A1476M
B43041A1476M Hakkında
EPCOS B43041A1476M, 47 µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 160V nominal voltaj ile genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye direkt olarak lehimlenir. -40°C ile 105°C arasındaki geniş çalışma sıcaklık aralığında ve 2000 saatlik ömür süresi (105°C'de) sunmaktadır. ±20% tolerans ile üretilen bileşen, 100 kHz'de 200 mA ve 120 Hz'de 100 mA ripple current özelliklerine sahiptir. Güç kaynakları, filtre devreleri ve başlangıç yükü uygulamalarında yaygın olarak kullanılır.
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 47 µF
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Ripple Current @ Low Frequency 100 mA @ 120 Hz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 160 V