B41896W6106M
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41896W6106M
B41896W6106M Hakkında
B41896W6106M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10 µF kapasitans ve 50V nominal gerilim ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile gemi içi güç kaynağı düzenlemeleri, sinyal filtreleme ve enerji depolama gibi uygulamalarda yaygın olarak yer alır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olup, -55°C ile 125°C arasında çalışabilen bu kondansatörün 125°C'de 2000 saat yaşam süresi bulunmaktadır. 100 kHz'de 200 mA ripple akım kapasitesine ve 13Ohm ESR değerine sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 10 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13Ohm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 200 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V