B41896C7827M
CAP ALUM 820UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41896C7827M
B41896C7827M Hakkında
B41896C7827M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 820µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V rated voltage ile tasarlanmış olan bu radial bağlantılı komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. ESR değeri 185mOhm @ 120Hz, impedans 34mOhms'dir. 100 kHz'de 2.28A ripple current kapasitesi vardır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 7000 saat ömür garantisi sunulmaktadır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye monte edilir. ±20% tolerans ile üretilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 185mOhm @ 120Hz
Impedance 34 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.28 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V