B41896C5687M000
CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41896C5687M
B41896C5687M000 Hakkında
EPCOS B41896C5687M000, 680 µF kapasitans değerine sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal voltaj ile tasarlanmış olan bu komponent, otomotiv uygulamaları için AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışan ve 3500 saat ömre sahip bu kondansatör, 100 kHz'de 1.205 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreler ve enerji depolama devrelerinde kullanılır. Radial montajlı through-hole kasa tasarımı standart PCB uygulamalarına uygundur.
Applications Automotive
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 316mOhm @ 120Hz
Impedance 62 mOhms
Lifetime @ Temp. 3500 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.205 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V