B41896C5188M001
CAP ALUM 1800UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41896C5188M
B41896C5188M001 Hakkında
B41896C5188M001, EPCOS (TDK) tarafından üretilen radial montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 1800 µF kapasitans değeri ve 25V nominal voltaj ile tasarlanmıştır. AEC-Q200 standartlarına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 125°C'de 7000 saat ömür süresine sahiptir. 119 mOhm ESR ve 21 mOhms impedans değerleriyle 100 kHz'de 3.34 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında görevini yerine getirebilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir. Ürün obsolete durumdadır.
Applications Automotive
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 119mOhm @ 120Hz
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.34 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V