B41896C4228M008
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41896C4228M
B41896C4228M008 Hakkında
EPCOS B41896C4228M008, 2200µF kapasitansı ve 16V nominal gerilimi ile tasarlanmış alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial montaj tipinde, Through Hole konnektörlü bu komponent, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygun olarak üretilmiştir. ±20% tolerans aralığında, -55°C ile 125°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 125°C'de 7000 saat ömür garantisi sunar. ESR değeri 109mOhm @ 120Hz, 100kHz'de 2.86A ripple akım kapasitesine sahiptir. Güç kaynakları, filtreleme, enerji depolama ve sinyal işleme devrelerinde yaygın olarak uygulanır.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 109mOhm @ 120Hz
Impedance 26 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.86 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V