B41896C4108M000
CAP ALUM 1000UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41896C4108M
B41896C4108M000 Hakkında
EPCOS B41896C4108M000, 1000 µF kapasitanslı radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V rated voltage ile tasarlanmış bu kondansatör, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere AEC-Q200 standardına uygunluk sağlamaktadır. ESR değeri 215 mOhm @ 120Hz ve impedansı 55 mOhm ile düşük frekans filtreleme ve güç kaynağı stabilizasyonu uygulamalarında etkin çalışır. 100 kHz'de 1.82 A ripple current kapasitesi bulunmaktadır. -55°C ile 125°C arasında çalışabilir ve 125°C'de 7000 saat ömür süresi garantilidir. Radyal, through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan yerleştirilir. ±20% tolerans ile üretilmiştir.
Applications Automotive
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 215mOhm @ 120Hz
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 125°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V