B41895G7188M008
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41895G7188M
B41895G7188M008 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41895G7188M008, 1800 µF kapasitanslı, 35V rated alüminyum elektrolitik kondansatördür. Radial Through Hole montaj türüne sahip bu bileşen, otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% tolerans ile sunulan kondansatör, 5000 saat ömür garantisi (125°C'de) sunmakta olup, AEC-Q200 sertifikasyonuna sahiptir. 25 mOhm ESR değeri ve 3.6A ripple current kapasitesi (100 kHz'de) ile güç kaynakları, filtreleme ve enerjilendirme devrelerinde uygulanır. -40°C ile 125°C arasında çalışma sıcaklığında stabil performans sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 10kHz
Impedance 21 mOhms
Lifetime @ Temp. 5000 Hrs @ 125°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.6 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V