B41895A6827M008
CAP ALUM 820UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41895A6827M
B41895A6827M008 Hakkında
EPCOS (TDK) tarafından üretilen B41895A6827M008, 820 µF kapasitanslı, 50V rated voltajlı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan lehimlenir. ±20% toleransa sahip bu polar kondansatör, -40°C ile 125°C arasında güvenli şekilde çalışabilir. AEC-Q200 sertifikasıyla otomotiv uygulamalarına uygun hale getirilmiştir. Güç kaynakları, ses devrelerine, filtre ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. Ürün obsolete statüsündedir.
Applications Automotive
Capacitance 820 µF
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 125°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V