B41890A6127M
CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41890A6127M
B41890A6127M Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41890A6127M, 120µF kapasitans değerine sahip alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V rated voltage ile genel amaçlı uygulamalarda kullanım için tasarlanmıştır. Radial, can tipi paketlemesi ile through-hole montajına uygun olan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 156mOhm ESR değeri ve 965mA ripple current kapasitesi (100kHz'de) sayesinde anahtarlama güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel DC uygulamalarında tercih edilir. ±20% toleransı ile belirtilen değer aralığında çalışır.
Applications General Purpose
Capacitance 120 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 156mOhm @ 10kHz
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 965 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V