B41890A6108M
CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41890A6108M
B41890A6108M Hakkında
EPCOS B41890A6108M alüminyum elektrolitik kondansatör, 1000 µF kapasitans değeri ve 50 V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalar için tasarlanmıştır. Radial Through Hole montaj tipi ile PCB'ye doğrudan monte edilir. ±20% tolerans ve 34 mOhm ESR @ 10 kHz değerleri ile sabit kararlı çalışma sağlar. -55°C ile +105°C işletme sıcaklık aralığında 15000 saat yaşam süresi garantisi bulunmaktadır. 3.16 A yüksek frekans ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtreleme, coupling ve bypas uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 1000 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 34mOhm @ 10kHz
Impedance 28 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 3.16 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V