B41890A5827M
CAP ALUM 820UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41890A5827M
B41890A5827M Hakkında
EPCOS B41890A5827M, 820 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 25V nominal gerilim ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipinde, alüminyum kutulu gövde tasarımına sahiptir. ±20% tolerans aralığında ve -55°C ile +105°C sıcaklık aralığında çalışabilir. 105°C'de 15000 saatlik yaşam süresi garantisine sahiptir. 100 kHz'de 1.82 A ripple akım yükleyebilme kapasitesine ve 66 mOhm ESR değerine sahip bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve sinyal işleme uygulamalarında kullanılabilir.
Applications General Purpose
Capacitance 820 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 66mOhm @ 10kHz
Impedance 55 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.82 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V