B41890A5107M000
CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41890A5107M
B41890A5107M000 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41890A5107M000, 100 µF kapasitans ve 25V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı destekleyen bu komponent, -55°C ile 105°C sıcaklık aralığında çalışmaya uygun olup, 138mOhm ESR değeri ile 10kHz frekansında stabil performans sağlar. 965 mA ripple current kapasitesi 100kHz'de, genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, filtreleme devreleri ve decoupling uygulamalarında kullanılmaktadır. ±20% tolerans aralığında belirtilen kapasitans değerini sunar. Not: Bu ürün obsolete durumundadır.
Applications General Purpose
Capacitance 100 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 138mOhm @ 10kHz
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 965 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V