B41890A4228M004
CAP ALUM 2200UF 20% 16V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41890A4228M
B41890A4228M004 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41890A4228M004, 2200 µF kapasitanslı radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. 16V nominal voltaj ile tasarlanmış bu komponent, 37 mOhm ESR değeri ve 31 mOhm impedans özelliğine sahiptir. 105°C sıcaklıkta 15000 saat ömür garantisiyle genel amaçlı uygulamalarda kullanıma uygundur. Geniş çalışma sıcaklık aralığı (-55°C ~ 105°C) sayesinde endüstriyel ve tüketici elektronikleri uygulamalarında işletme, filtre, destek depolama ve güç yönetimi devreleri gibi çeşitli alanlarda kullanılabilir. ±20% tolerans ve 2.86 A (100 kHz) ripple akım kapasitesi ile orta yüklü uygulamalara cevap vermektedir.
Applications General Purpose
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 37mOhm @ 10kHz
Impedance 31 mOhms
Lifetime @ Temp. 15000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 2.86 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 16 V