B41889A3687M
CAP ALUM 680UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41889A3687M
B41889A3687M Hakkında
B41889A3687M, EPCOS (TDK) tarafından üretilen 680µF kapasitansli alüminyum elektrolitik kondansatördür. 10V rated voltage ve ±20% tolerance ile genel amaçlı uygulamalarda kullanılır. Radial, Can paketlemesinde tasarlanan bu Through Hole bileşeni, 460mOhm ESR değerine (120Hz'de) ve 1.54A ripple current kapasitesine (100kHz'de) sahiptir. 2000 saatlik ömür ömrü 105°C'de garantilenir. Güç kaynakları, filtreleme devrelerinde ve genel elektronik uygulamalarda yaygın olarak tercih edilir.
Applications General Purpose
Capacitance 680 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 460mOhm @ 120Hz
Lifetime @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 1.54 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V