B41888C7478M000
CAP ALUM 4700UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41888C7478M
B41888C7478M000 Hakkında
EPCOS B41888C7478M000, 4700 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 35V nominal gerilim ile otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. Radial montaj tipinde, Through Hole paket ile sunulan bu kondansatör, -55°C ile 105°C arasında çalışabilir. 105°C'de 10000 saat ömür garantisine sahiptir. ESR değeri 13 mOhm @ 10kHz olup, 100 kHz'de 5.327 A riple akım kapasitesine sahiptir. AEC-Q200 standartlarına uygunluk ile otomotiv endüstrisinde güvenilir performans sunar. ±20% tolerans aralığında üretilir.
Applications Automotive
Capacitance 4700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 13mOhm @ 10kHz
Impedance 12 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 5.327 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V