B41888C6188M000
CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41888C6188M
B41888C6188M000 Hakkında
EPCOS B41888C6188M000, 1800 µF kapasitanslı alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal gerilim ile tasarlanmış olup, radial through-hole montaj türüne sahiptir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığında 10000 saat ömürlü tasarımı bulunmaktadır. 25 mOhm ESR ve 3.542 A (100 kHz) ripple akım kapasitesi ile otomotiv uygulamalarında yaygın olarak kullanılır. AEC-Q200 sertifikasyonuna sahip olan bu kondansatör, güç kaynakları, filtreleme devreler ve enerjinin stabilizasyonu gereken uygulamalarda tercih edilmektedir.
Applications Automotive
Capacitance 1800 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 25mOhm @ 10kHz
Impedance 23 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.542 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V