B41888C6128M
CAP ALUM 1200UF 20% 50V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41888C6128M
B41888C6128M Hakkında
EPCOS B41888C6128M, 1200µF kapasitansına sahip radyal alüminyum elektrolitik kondansatördür. 50V nominal voltajda çalışan bu bileşen, özellikle otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. 28mOhm ESR değeri ve 3.01A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, filtre devreler ve elektrik aktarım sistemlerinde kararlı performans sağlar. -55°C ile 105°C arasında çalışabilir ve 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi vardır. AEC-Q200 standartlarına uygun olan bileşen, through-hole montaj şekline sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 1200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 28mOhm @ 10kHz
Impedance 25 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.01 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 50 V