B41888C5477M000
CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41888C5477M
B41888C5477M000 Hakkında
EPCOS B41888C5477M000, 470 µF kapasitanslı, 25V voltaj dereceli radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 sertifikasyonlu bu komponen otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere tasarlanmıştır. ±20% toleransla 105°C'de 7000 saatlik yaşam süresi sunmaktadır. 64 mOhm ESR ve 59 mOhm impedans değerleriyle 100 kHz'de 1.24 A ripple akım kapasitesine sahiptir. -55°C ile 105°C arasında çalışan bu kondansatör, güç kaynakları, filtre devreleri ve enerji depolama uygulamalarında yaygın olarak kullanılmaktadır.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 64mOhm @ 10kHz
Impedance 59 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Active
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 1.24 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V