B41888C5278M002
CAP ALUM 2700UF 20% 25V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41888C5278M
B41888C5278M002 Hakkında
EPCOS B41888C5278M002, 2700 µF kapasitansı ve 25V rated voltajı ile tasarlanmış radial bağlantılı alüminyum elektrolitik kondansatördür. AEC-Q200 standardına uygun olarak otomotiv uygulamalarında kullanılmak üzere geliştirilmiştir. 105°C'de 10.000 saat ömür garantisi sunmaktadır. ESR değeri 19 mOhm (10 kHz'de) ve 100 kHz'de 3,35 A ripple akım kapasitesi ile güç kaynakları, DC filtreleme ve yüksek frekans uygulamalarında kullanım için uygundur. ±20% tolerans aralığı ile üretilmiştir. -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığı aralığına sahiptir.
Applications Automotive
Capacitance 2700 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 10kHz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.35 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 25 V