B41888C3568M008
CAP ALUM 5600UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41888C3568M
B41888C3568M008 Hakkında
EPCOS B41888C3568M008, 5600 µF kapasitansı ve 10V rated voltajı ile tasarlanmış radyal montajlı alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montaj tipi ile PCB'lere doğrudan lehimlenir. ±20% tolerans değerine sahip bu bileşen, -55°C ile +105°C arasında çalışma sıcaklığında 10000 saatlik ömür sağlar. 19 mOhm ESR ve 17 mOhms impedans değerleri ile düşük endüktans özellikleri sunar. 100 kHz'de 3.35 A ripple akım kapasitesi bulunmaktadır. Otomotiv uygulamaları için tasarlanmış olup AEC-Q200 standartlarına uygundur. Şu anda üretim dışıdır (obsolete).
Applications Automotive
Capacitance 5600 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 19mOhm @ 10kHz
Impedance 17 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Package / Case Radial, Can
Part Status Obsolete
Polarization Polar
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 3.35 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V