B41888A7228M
CAP ALUM 2200UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41888A7228M
B41888A7228M Hakkında
EPCOS B41888A7228M, 2200µF kapasitanslı, 35V rated gerilime sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. Through-hole montajı için tasarlanmış olan bu komponent, otomotiv uygulamalarında güç kaynağı filtreleme, enerji depolama ve gerilim düzenleme işlevlerinde kullanılır. 105°C sıcaklıkta 7000 saat ömür süresi ile uzun vadeli güvenilirlik sağlar. ±20% tolerans, 110mOhm ESR ve 2.85A ripple current kapasitesi bulunan komponent, AEC-Q200 standartını karşılamaktadır. -55°C ile +105°C arasında çalışabilir.
Applications Automotive
Capacitance 2200 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 110mOhm @ 120Hz
Impedance 18 mOhms
Lifetime @ Temp. 7000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 2.85 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V