B41888A3477M
CAP ALUM 470UF 20% 10V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41888A3477M
B41888A3477M Hakkında
EPCOS B41888A3477M alüminyum elektrolitik kondansatördür. 470 µF kapasitans değeri ve 10V rated voltage ile tasarlanmıştır. Radial through-hole montaj türünde, kutusal (can) paketlemesi bulunmaktadır. -55°C ile 105°C arasında çalışma sıcaklığına sahip olup, 105°C'de 10000 saatlik ömür garantisidir. 780 mOhm ESR değeri ve 150 mOhm impedans ile düşük gerilim uygulamalarında filtreleme ve bypass kondansatörü olarak kullanılır. AEC-Q200 standartı ile otomotiv uygulamalarına uygun, ±20% tolerans ile sunulmaktadır. 640 mA ripple current kapasitesi 100 kHz'de çalışmaya imkan sağlar.
Applications Automotive
Capacitance 470 µF
ESR (Equivalent Series Resistance) 780mOhm @ 120Hz
Impedance 150 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -55°C ~ 105°C
Ratings AEC-Q200
Ripple Current @ High Frequency 640 mA @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 10 V