B41887A7188M001
CAP ALUM 1800UF 20% 35V RADIAL
Seri / Aile Numarası
B41887A7188M
B41887A7188M001 Hakkında
EPCOS tarafından üretilen B41887A7188M001, 1800 µF kapasitansı ve 35V rated voltage'a sahip radial alüminyum elektrolitik kondansatördür. ±20% tolerans ile tasarlanan bu komponent, 10000 saat ömür süresine 105°C sıcaklıkta sahiptir. -40°C ile 105°C arasında çalışabilme yeteneğine ve 4.12A ripple current (100 kHz) kapasitesine sahiptir. 16 mOhms impedansı ile genel amaçlı uygulamalarda, güç kaynakları, ses amplifikatörleri ve filtreleme devrelerinde kullanılır. Through-hole montaj tipi ile PCB'ye dikey olarak bağlanır. Komponent artık üretilmemektedir (obsolete status).
Teknik Özellikler
Parametre Değer
Applications General Purpose
Capacitance 1800 µF
Impedance 16 mOhms
Lifetime @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C
Mounting Type Through Hole
Operating Temperature -40°C ~ 105°C
Polarization Polar
Ripple Current @ High Frequency 4.12 A @ 100 kHz
Tolerance ±20%
Voltage - Rated 35 V